Osiowe przenośne

Osiowy zestaw wagowy 2xWWSE10T + DFWKRP
Osiowy zestaw wagowy 2xWWSE10T + DFWKRP
Osiowy zestaw wagowy 2xWWSE10T + DFWKRP

Przenośna waga osiowa 20 000 kg (na oś)

Dostępność: mała ilość w magazynie

Wysyłka w: 30 dni

Cena: 17 350,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Prosta obsługa

Warto podkreślić, że pomost wagi najazdowej jest tak skonstruowany, że praktycznie nie wymaga obsługi. Dostęp do elektronicznych elementów układu pomiarowego jest niezwykle prosty. Całą konstrukcję łatwo utrzymać w czystości, ponieważ brak miejsc, gdzie mogłoby się zbierać błoto i inne nieczystości. Typowa waga samochodowa wykonana jest z kilku segmentów, ich ilość jest zależna od wielkości urządzenia. Te części są niezwykle solidne, aby wytrzymać duże obciążenia. Programowalny system pomiarowy jest banalny w obsłudze i funkcjonalny, więc szybko otrzymasz wyniki ważenia.

Inne zalety wag najazdowych

Fakt, że każda waga samochodowa ma konstrukcję modułową, wiąże się także z innymi plusami. Montaż i demontaż sprzętu jest błyskawiczny i prosty. Co ważne, pomost nie musi być na trwale związany z podłożem. Urządzenie można traktować jako element przenośny i rozkładać w razie potrzeby na placach budowy czy warsztatach. Każda dostępna u nas waga samochodowa jest zrobiona ze stali i betonu, a także ma nowoczesne czujniki i oprogramowanie.

Solidne wagi najazdowe

Wyniesiona ponad grunt waga najazdowa sprawdzi się w każdych warunkach, wykazując wysoką odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości miejsca na posadowienie urządzenia, polecane są wagi samochodowe zagłębione. Nadają się one także do miejsc, w których poziom zerowy jest wymagany przez układ drogowy (np. przez bramę wjazdową). Prezentowane urządzenia można opcjonalnie doposażyć w oprogramowanie komputerowe, drukarkę, wielkogabarytowy wyświetlacz zewnętrzny oraz prefabrykowane fundamenty betonowe. Wagi samochodowe można obejrzeć w siedzibie naszej firmy zlokalizowanej na terenie Ostrowa Wielkopolskiego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium