Wagi precyzyjne

Przeznaczone są do szybkiego i dokładnego wyznaczania masy w warunkach laboratoryjnych. Mogą być używane w miejscach pozbawionych dostępu do zasilania sieciowego, gdyż standardowo są wyposażone w wewnętrzny akumulator

Waga precyzyjna PS R2 Waga precyzyjna PS R2
Producent: RADWAG
Cena: 2 239,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Waga precyzyjna PS R2.M Waga precyzyjna PS R2.M
Producent: RADWAG
Cena: 2 499,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Waga precyzyjna WLC /C2/K Waga precyzyjna WLC /C2/K
Producent: RADWAG
Cena: 1 759,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Wagi z legalizacją w ofercie Sensor Wag

Osobom poszukującym urządzeń ważących towary precyzyjnie oraz z określoną dokładnością możemy zaproponować solidnie wykonane wagi z legalizacją. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami unijnymi waga wykorzystywana w obrocie handlowym musi mieć legalizację dokonaną przez Urząd Miar. Takiemu procesowi podlegają wszystkie urządzenia stanowiące podstawę naliczania podatków, opłat targowych, ceł, premii, upustów i tym podobnych rodzajów opłat. W przypadku modeli nieużywanych przy rozliczeniach handlowych legalizacja nie jest wymagana.

Waga z legalizacją w atrakcyjnej cenie

Używana w obrocie handlowym waga z legalizacją stanowi potwierdzenie, że jej dokładność mieści się w granicach wyznaczonych przez przyjęte normy. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do zastosowań w placówkach handlowych, a także w magazynach firm produkcyjnych. Niewątpliwym atrybutem prezentowanych modeli są konkurencyjne ceny oraz nowoczesne i trwałe konstrukcje pozwalające na użytkowanie przez dłuższy czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium