Waga analityczna AS X2 PLUS 220g/0,1mg

Dostępność: mała ilość w magazynie
Wysyłka w: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 999,00 zł 3999.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: RADWAG
Kod produktu: 8615-79042_20211105142932
Pin It

Opis

     

Seria AS X2 PLUS reprezentuje poziom zaawansowany wag analitycznych linii SYNERGY LAB, którą wyróżnia szereg nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych i systemowych gwarantujących niezawodność, precyzję i dokładność pomiarów oraz ułatwiających codzienną pracę z urządzeniem.

Nowa, ergonomiczna konstrukcja
Najnowsze wagi analityczne AS X2 PLUS posiadają przestronną komorę ważenia, a duży prześwit otwartych drzwiczek pozwala na swobodny dostęp do szalki i stosowanie naczyń laboratoryjnych różnej wielkości. Stabilność układu pomiarowego gwarantuje lepsza, wykonana z aluminium podstawa wagi.

Dzięki zastosowaniu systemu DUAL-CLICK demontaż i montaż komory ważenia odbywa się bez użycia narzędzi, a specjalna budowa prowadnic szyb komory ważenia (brak rantów) znacznie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

System poziomowania LevelSENSING
Wbudowane czujniki mierzą nachylenie podłoża i wyświetlają komunikat w postaci graficznej na ekranie wagi. System ułatwia regulację, zapewnia stałą kontrolę poziomu oraz informuje o odchyleniach, zgodnie z normą GLP i GMP.

Kalibracja wewnętrzna
Modernizacja systemu kalibracji wewnętrznej gwarantuje dokładność wskazań w skrajnie niekorzystnych warunkach.

Kolorowy panel dotykowy
Najnowszej generacji kolorowy panel dotykowy o przekątnej 5” zapewnia komfort obsługi wagi, także w rękawicach laboratoryjnych.
Wagi analityczne AS X2 PLUS gwarantują łatwą obsługę i intuicyjną komunikację dzięki szerokiemu wyborowi widgetów, które można dowolnie konfigurować według potrzeb użytkownika.

Personalizacja zapewnia dostęp do niezbędnych informacji i wyników pracy bezpośrednio z głównego pulpitu wyświetlacza. Użytkownik może także w pełni skonfigurować zestawy przycisków i połączyć je z konkretnym trybem pracy, zdefiniować pola informacyjne i pola tekstowe.

SMARTLab
Wagi AS X2 PLUS posiadają system SMARTLab obejmujący szereg funkcjonalności zapewniających wsparcie i nadzór nad realizowanym w laboratorium procesem pomiaru masy i ograniczających ryzyko wystąpienia błędów powodowanych przez tzw. „czynnik ludzki”:

 • Automatyczna adiustacja

System automatycznej adiustacji wewnętrznej zapewnia stuprocentową skuteczność w eliminowaniu odchyleń czułości wagi niezależnie od zewnętrznych warunków środowiskowych.

 • Pamięć ALIBI

Bezpieczeństwo danych zapewnia wbudowana w wagach AS X2 PLUS pamięć wewnętrzna ALIBI, która pozwala na zapis do 500 000 rekordów ważeń. ALIBI gwarantuje ciągłość gromadzenia danych w długim okresie czasu.

 • Kontrola danych

Poziom dostępu do informacji w wadze jest zależny od uprawnień posiadanych przez użytkownika. Administrator może zarządzać aż trzema poziomami uprawnień.

 • Sensory

Bezdotykowa obsługa wagi i programowalne sensory ułatwiają codzienną pracę i redukują liczbę czynności wykonywanych przy procedurze ważenia.

 • Automatyczne raporty z ważeń

Raporty z procesów oraz ważeń cząstkowych mogą być generowane i przesyłane w celu archiwizacji, za pomocą USB do urządzeń zewnętrznych.

 • Wi-Fi®

Możliwość zdalnej obsługi wagi z urządzeń opartych na systemie Android, Iphone, Windows10

 • Monitoring warunków środowiskowych

Współpraca z termohigrobarometrem RADWAG pozwala na monitoring warunków środowiskowych takich jak temperatura i wilgotność powietrza.

 UWAGA !!!  Po rejestracji na stronie producenta wydłużona zostanie gwarancja do 3 lat.
 

Bazy danych
W wagach AS X2 PLUS system informacji oparto o 7 baz danych, które umożliwiają pracę wielu użytkowników z bazą wielu towarów, a zbierane w bazie ważenia można poddawać dalszej analizie. Dane gromadzone są w 7 bazach:

 • Użytkownicy (do 100 użytkowników),
 • Towary (do 5 000 towarów),
 • Ważenia (do 50 000 ważeń),
 • Opakowania (do 100 opakowań),
 • Receptury (do 100 receptur),
 • Klienci (do 1000 klientów),
 • Pamięć ALIBI (do 512 000 ważeń).

Dodatkowo można tworzyć raporty z receptur (do 500 raportów).

Interfejsy komunikacyjne 
Funkcjonalności wag analitycznych AS X2 PLUS mogą być rozszerzane za pomocą dostępnych interfejsów komunikacyjnych: USB-A, USB-B, RS 232, Ethernet, Wi-Fi®. Umieszczone w przedniej części wagi gniazdo USB umożliwia łatwą i szybką komunikację z nośnikiem danych lub podłączenie dodatkowych urządzeń.

Dane techniczne

Obciążenie maksymalne [Max] 220 g
Obciążenie minimalne [Min] 10 mg
Dokładność odczytu [d] 0,1 mg
Zakres tary -220 g
Powtarzalność (Max) 0,07 mg
Powtarzalność (5% Max) 0,06 mg
Liniowość ±0,2 mg
Czas stabilizacji 2 s
Adiustacja wewnętrzna (automatyczna)
Wyświetlacz 5” pojemnościowy kolorowy dotykowy
Interfejs RS232, 2×USB-A (działające wymiennie), USB-B, Wi-Fi®, Ethernet
Zasilanie 100 ÷ 240 V AC 50 / 60 Hz
Temperatura pracy +10 ÷ +40 °C
Wymiar szalki ø100 mm
Wymiary opakowania 495×400×515 mm
Masa netto 7,3 kg
Masa brutto 9,3 kg

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium